Зустріч з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України – Лопушанським Тарасом Васильовичем

28 вересня студенти та викладачі юридичного факультету ТНЕУ мали нагоду поспілкуватись з директором Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України – Лопушанським Тарасом Васильовичем і головним спеціалістом – Охримович Мар’яною Михайлівною.

Зустріч була організована працівниками кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань і, зокрема, в.о. завідувача кафедри Москалюк Надією Богданівною. Гості поділились цікавою інформацією про діяльність правоохоронного органу, а також запрошували студентів брати участь у співбесідах з приводу працевлаштування в НАБУ. В кінці зустрічі учасники висловили бажання та готовність до тісної співпраці між Тернопільським національним економічним університетом та Львівським територіальним управлінням Національного антикорупційного бюро України.