Зустріч студентів і викладачів юридичного факультету ТНЕУ з тренером зі східних єдиноборств – Гнатишиним Віталієм Івановичем
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/18700616_631438630386373_43046207655449576_o.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/18700616_631438630386373_43046207655449576_o.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/18698427_631439437052959_4989633981365020482_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/18699781_631438853719684_7135330265163613174_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/18700083_631439923719577_3766612590598623268_n.jpg)
26 травня відбулась зустріч студентів і викладачів юридичного факультету ТНЕУ з тренером зі східних єдиноборств – Гнатишиним Віталієм Івановичем та його вихованцем, яка була організована деканом юридичного факультету, к.ю.н., доц. Банахом Сергієм Володимировичем і в.о. завідувача кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань, к.ю.н., доц. Москалюк Надією Богданівною. Спортсмени продемонстрували основні прийоми дзю-до, самбо, джиу-джитсу. Майстерність виконавців викликала увагу та захоплення всіх присутніх, а тому учасники зустрічі домовились про активну співпрацю та залучення студентів до вивчення різних видів боротьби.