Зустріч студентів і викладачів юридичного факультету ТНЕУ з тренером зі східних єдиноборств – Гнатишиним Віталієм Івановичем

26 травня відбулась зустріч студентів і викладачів юридичного факультету ТНЕУ з тренером зі східних єдиноборств – Гнатишиним Віталієм Івановичем та його вихованцем, яка була організована деканом юридичного факультету, к.ю.н., доц. Банахом Сергієм Володимировичем і в.о. завідувача кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань, к.ю.н., доц. Москалюк Надією Богданівною. Спортсмени продемонстрували основні прийоми дзю-до, самбо, джиу-джитсу. Майстерність виконавців викликала увагу та захоплення всіх присутніх, а тому учасники зустрічі домовились про активну співпрацю та залучення студентів до вивчення різних видів боротьби.