Європейський молодіжний форум EYFON (Austria, Neumarkt)

Студенти юридичного факультету спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність» 3-9 жовтня 2021 року відвідали Європейський молодіжний форум EYFON (Austria, Neumarkt).
Молодь з усієї Європи відчувала «Дух Європи» у рамках п’ятиденного семінару в Австрії. Студенти з університетів Австрії, України, Словаччини, Італії, Німеччини та інших країн брали участь у заходах форуму.
Під час спеціалізованих лекцій, майстер-класів та обговорень, учасники вивчали історію європейського права та основні засади забезпечення принципу Верховенства права у Європейському союзі. Правники з європейських університетів акцентували увагу на питаннях Європейських цінностей.
В ході міжкультурного діалогу студенти мали можливість усвідомити європейську ідею миру та згуртованості через національні кордони, політичні установки та мови.
Голова представництва Європейської комісії у Відні д-р Martin Selmayr, який також викладає право у Віденському університеті, наголосив на важливості участі українських студентів у подібних заходах.
Президент Європейського АС молодіжного форуму EYFON д-р Christoph Leitl підкреслив важливість міжнародної співпраці із Західноукраїнським національним університетом.
А загалом, все відбулося на високому емоційному рівні, наші студенти гарно та корисно провели час у близькій для них атмосфері та з чудовими враженнями повернулися додому. Лише один мінус цього заходу – занадто мало часу він тривав….
Далі буде….