Європейський молодіжний форум EYFON (Austria, Neumarkt)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/245180899_4371880029594632_3970310918223884436_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/245180899_4371880029594632_3970310918223884436_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/244975474_4371880322927936_7886400228586925246_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/245135571_4371880462927922_2356515157260113110_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/245214245_4371880186261283_4236264936632673436_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/245367919_4371880139594621_3666059991068768327_n.jpg)
Студенти юридичного факультету спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та «Правоохоронна діяльність» 3-9 жовтня 2021 року відвідали Європейський молодіжний форум EYFON (Austria, Neumarkt).
Молодь з усієї Європи відчувала «Дух Європи» у рамках п’ятиденного семінару в Австрії. Студенти з університетів Австрії, України, Словаччини, Італії, Німеччини та інших країн брали участь у заходах форуму.
Під час спеціалізованих лекцій, майстер-класів та обговорень, учасники вивчали історію європейського права та основні засади забезпечення принципу Верховенства права у Європейському союзі. Правники з європейських університетів акцентували увагу на питаннях Європейських цінностей.
В ході міжкультурного діалогу студенти мали можливість усвідомити європейську ідею миру та згуртованості через національні кордони, політичні установки та мови.
Голова представництва Європейської комісії у Відні д-р Martin Selmayr, який також викладає право у Віденському університеті, наголосив на важливості участі українських студентів у подібних заходах.
Президент Європейського АС молодіжного форуму EYFON д-р Christoph Leitl підкреслив важливість міжнародної співпраці із Західноукраїнським національним університетом.
А загалом, все відбулося на високому емоційному рівні, наші студенти гарно та корисно провели час у близькій для них атмосфері та з чудовими враженнями повернулися додому. Лише один мінус цього заходу – занадто мало часу він тривав….
Далі буде….