Візит до Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72977264_1135276276669270_7181684574500421632_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72977264_1135276276669270_7181684574500421632_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/73243587_1135276800002551_2590946936936726528_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/72800694_1135276590002572_5575990404983029760_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/73159529_1135276490002582_351262573158465536_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/73042244_1135276730002558_5624938253174964224_n.jpg)
23 жовтня студенти груп ПДЕБ-21, ПДЕБ-31, ПДЕБм-11 та викладачі кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ЮФ ТНЕУ відвідали Львівське територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. Їх зустрів директор установи — Лопушанський Тарас Васильович, який провів цікаву та змістовну тренінг-лекцію із висвітленням структури системи антикорупційних органів України, викритих корупційних схем, в яких фігурують найвищі посадові особи. Спікер наголосив, що саме НАБУ має повноваження розслідувати справи такого рівня. Також головний спеціаліст Львівського територіального управління НАБУ Охримович Мар’яна Михайлівна, яка, до речі, є випускницею юридичного факультету ТНЕУ, провела дві цікаві вікторини, на яких наші студенти були активними та змагалися у своїх знаннях з питань антикорупційної політики. Переможці (Хом’юк Сергій (гр. ПДЕБ-31), Бобровський Дмитро (гр. ПДЕБ-21), Рівна Анастасія (гр. ПДЕБм-11), Цубера Ганна (гр. ПДЕБ-21)) отримали призи і були задоволені та змотивовані до подальшого навчання, а також вже з нетерпінням чекають на подальші зустрічі такого роду.