Вітаємо з захистом дисертації Савку Валентину Василівну!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/06/Savka-e1435688593434.jpg)
29 червня 2015 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.886.01 Львівської державної фінансової академії МОН України відбувся публічний захист кандидатської дисертації Савки Валентини Василівни на тему «Видатки державного бюджету в системі фінансового забезпечення функцій держави». Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, завідувіч кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності Тернопільського національного економічного університету Мартинюк Володимир Петрович.
Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності щиро вітає аспірантку і наукового керівника та бажає їм плідної подальшої співпраці та наукових звершень!