Вітаємо ВІВЧАР ОКСАНУ ІВАНІВНУ з успішним захистом докторської дисертації!!!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/36580416_814921778704723_8329524273802641408_n.jpg)
Колектив кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань ТНЕУ щиросердечно вітає свою дорогу колегу – ВІВЧАР ОКСАНУ ІВАНІВНУ з успішним захистом докторської дисертації та бажає подальшої реалізації всіх творчих і наукових задумів. Нехай ясним буде життєвий шлях, щасливою та здоровою родина, а дні, сповнені праці, будуть щедрими на людську шану!