Вітаємо ВІВЧАР Оксану Іванівну та БАРАНЕЦЬКУ Ольгу Вікторівну з присвоєнням вчених звань!!!

Колектив кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань щиро вітає своїх колег з високим визнанням, вагомими досягненнями в академічній кар’єрі:

доктора економічних наук, академіка Академії економічних наук України ВІВЧАР Оксану Іванівну із присвоєнням вченого звання професора кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань;

кандидата економічних наук БАРАНЕЦЬКУ Ольгу Вікторівну із присвоєнням почесного звання доцента кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань.

Нехай кожен день вашої самовідданої праці наближає вас до нових наукових, професійних та творчих досягнень. А ваш приклад, невгамовна енергія надихають викладачів та студентів на осягнення неймовірних вершин, долання нових Еверестів.