Вітаємо Вікторію Наталіч та Андрія Гнатіва з здобуттям другого місця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з "Управління фінансово-економічною безпекою" !!!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/56965460_996939853836247_1795210365957570560_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/56965460_996939853836247_1795210365957570560_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/56375696_996939923836240_2839808491802066944_n.jpg)
Щирі вітання студентам магістерської програми «Управління фінансово-економічною безпекою» ТНЕУ Вікторії Наталіч та Андрію Гнатіву — переможцям фінального туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за вищевказаною спеціальністю, які здобули 2 місце, а також їхньому науковому керівнику — к.е.н., доценту кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Ользі Вікторівні Баранецькій!!!