Вітаємо ВАСИЛЕВСЬКОГО Романа з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист» !!!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/03/29595002_762188900644678_158917962494523119_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/03/29595002_762188900644678_158917962494523119_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/03/29594683_761751514021750_8630530996129704952_n.jpg)
28 березня 2018 року на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Цивільний захист», в якому за результатами незалежного оцінювання ВАСИЛЕВСЬКИЙ Роман (студент Тернопільського національного економічного університету, вихованець кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань) здобув диплом І ступеня. Науковий керіник — к.е.н., доцент ФАРІОН Антоніна Іванівна. Щиро вітаємо наших переможців!!!