Вітаємо студента юридичного факультету ТНЕУ Боду Назарія (ПР-31) із зайняттям II місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність» !!!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/56158208_2220748907971364_3949942703277473792_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/56158208_2220748907971364_3949942703277473792_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/54798849_2220748914638030_3510698614118678528_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/55560658_2220748911304697_1553722763133321216_n.jpg)
29 березня на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбулася науково-практична конференція за підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність».
Конкурсну галузеву комісію Всеукраїнського конкурсу представили видатні вчені української правової науки, що приїхали з різних регіонів України: Києва, Вінниці, Харкова, Тернополя, Сум, Львова, Черкас.
Вітаємо студента юридичного факультету ТНЕУ Боду Назарія (ПР-31) із зайняттям II місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність».
Вітаємо Назара із призовим місцем, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані .