Вітаємо Сойку Богдана з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності

ВІТАЄМО!!!

Студента групи ІВм-51 Сойку Богдана з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності.

Другий етап конкурсу відбувався в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, куди було надіслано більше 70 робіт з усіх регіонів України. Робота Сойки Богдана пройшла попередній відбір, і на публічному захисті він блискуче захистив результати дослідження на тему: Патентна охорона лікарських засобів: національна та європейська практика нормативно-правового регулювання.

Науковий керівник: доцент, кандидат юридичних наук, доцент кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності Москалюк Надія Богданівна

Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності щиро вітає переможця та наукового керівника та бажає їм подальших наукових звершень!!!