Вітаємо Швець Яну з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з інтелектуальної власності!!!

22 березня 2018 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інтелектуальної власності. Конкурсну галузеву конкурсну комісію представили видатні вчені української правової науки, що приїхали з різних регіонів України, зокрема керівник кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Тернопільського національного економічного університету, к.ю.н., доцент Москалюк Надія Богданівна.
На підсумкові науково-практичній конференції виступило 17 студентів із 16 навчальних закладів, в тому числі студентка юридичного факультету ТНЕУ Швець Яна, яка представила результати наукової праці у співавторстві із студентом Дохватом Богданом під керівництвом к.ю.н., доцента Зайцевої-Калаур Інни В’ячеславівни. У фінальному етапі змагань Швець Яна продемонструвала глибокі знання із досліджуваної теми, а тому здобула диплом ІІ ступеня, з чим вітаємо її та наукового наставника!