Вітаємо МИХАЛЬЧУК НАДІЮ МИХАЙЛІВНУ з захистом дисертації!!!

29 грудня 2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.718.01 в Національному інституті стратегічних досліджень МОН України відбувся публічний захист кандидатської дисертації МИХАЛЬЧУК НАДІЇ МИХАЙЛІВНИ на тему «Податковий борг як загроза фінансовій безпеці держави». Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, завідувіч кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності Тернопільського національного економічного університету Мартинюк Володимир Петрович.
Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності щиро вітає Надію Михайлівну та Володимира Петровича із заслуженим плідною та натхненною працею здобутком та бажає їм і надалі творити якісну науку!