Вітаємо Іщука Максима з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»!!!

ВІТАЄМО!!!

Студента групи ФЕБм-11 Іщука Максима з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»!!!

Другий етап олімпіади проходив у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця. В олімпіаді брали участь 47 студентів з 14 вищих навчальних закладів України, що представляли наукові школи Харкова, Полтави, Запоріжжя, Сум, Одеси, Черкас, Львова та Тернополя.

За результатами виконання письмового завдання Іщук Максим нагороджений дипломом переможця ІІІ ступеня!

Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності щиро вітає переможця та бажає йому подальших наукових звершень!!!