Вітаємо Гарач Каріну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Управління фінансово-економічною безпекою"!!!

22 березня 2018 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». На розгляд конкурсної комісії було подано більше 60 студентських наукових робіт із вищих навчальних закладів усіх регіонів України. Конкурсна комісія на підставі рецензування та відкритого обговорення прийняла рішення щодо відзначення 21 кращої роботи, автори яких представили свої наукові доповіді та захистили роботи під час підсумкової науково-практичної конференції. Вітаємо студенток магістратури «Управління фінансово-економічною безпекою» юридичного факультету ТНЕУ: Гарач Каріну, яка здобула диплом І ступеня (науковий керівник — к.е.н., доцент Баранецька Ольга Вікторівна), та Гавришко Валентину, яку відзначено почесною грамотою (науковий керівник — к.е.н., доцент Олійничук Олександра Іванівна)!