Відвідування бібліотеки
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/242308910_1374403076321879_3004881641061627582_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/242308910_1374403076321879_3004881641061627582_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/242378971_1374403026321884_3959019569273769446_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/242614901_1374403202988533_6269804867010847178_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/242695997_1374403146321872_5669309615769080487_n.jpg)
Наші студенти-першокурсники ПДЕБ разом з кураторами Будник Л. А. та Муравською Ю. Є. відвідали @library_wunu. Враження лише позитивні!!!
«У студентів ПДЕБ-11 і ПДЕБ-12 була дуже цікава і надзвичайно позитивна екскурсія у бібліотеці ЗУНУ. Ми дізнались, де саме вона знаходиться; куди нам звертатись, щоб знайти книгу, яка нам потрібна; що таке електронний каталог. Цікаво, що у читальному залі можна дивитися фільми. Плануємо взяти участь у заході «Ніч у бібліотеці». Дякуємо працівникам бібліотеки @library_wunu».
Христина Юзвін (ПДЕБ-12): «Дуже простора і сучасна бібліотека.
Красивий і затишний зал читача , можна ще й читати електронний варіант книги, нас це здивувало. Дуже приємні і відкриті працівники, які готові допомогти підібрати і правильно обрати книгу, яку потрібно.