Відбувся науково-практичний семінар на тему " ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ВІД РОЗРОБКИ ДО КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ"
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/12/15392953_1291150634279343_869646355489343566_o.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/12/15392953_1291150634279343_869646355489343566_o.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2016/12/15420789_1291151347612605_6527572807562772487_n.jpg)
9 грудня 2016 року кафедра фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності провела науково-практичний семінар на тему » ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ВІД РОЗРОБКИ ДО КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ».Доповідачем виступив регіональний координатор громадянської мережі «ОПОРА», патентний повірений Андрій Миколайович Мартишко ( Andriy Martyshko ).
В ході проведення семінару було розглянуто одну з найважливіших проблем сьогодення — перспективи використання енергозберігаючих технологій в Україні, шляхи здійснення енергоаудиту, проблеми економії та зберігання тепла, що особливо гостро стоїть у зимово-осінній період. Викладачі та студенти юридичного факультету ТНЕУ щиро вдячні Андрію Миколайовичу за цікаву доповідь та цінні рекомендації!