Відбувся круглий стіл «Боротьба з корупцією як інструмент зміцнення фінансово-економічної безпеки»

10 листопада 2015 року відбувся круглий стіл на тему: «Боротьба з корупцією як інструмент зміцнення фінансово-економічної безпеки», організований професорсько-викладацьким колективом і студентами кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності ТНЕУ.

У заході також взяли участь запрошені гості – практики у галузі протидії корупції. Усі учасники активно обговорювали тенденції проявів корупційних діянь, проблеми  правового забезпечення протидії, корупційні схеми на державних підприємствах, міжнародний досвід боротьби з корупцією, а також діяльність та перспективи роботи Національного антикорупційного бюро України.

Такі науково-практичні дискусії стають доброю традицією кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності ТНЕУ.