Відбулося відкрите заняття з участю керівника регіонального прес-офісу Приват Банку Жильцова Олександра Анатолійовича!

У рамках реалізації проекту юридичного факультету ТНЕУ з покращення навчального процесу через залучення висококваліфікованих фахівців сьогодні відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Фінансова безпека» (керівник — к.е.н., доцент Баранецька Ольга Вікторівна), під час якого студенти 4 курсу факультету фінансів і викладачі кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань мали можливість почути цікаву інформацію щодо забезпечення банківської безпеки від керівника регіонального прес-офісу Приват Банку Жильцова Олександра Анатолійовича, а також отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання. Дякуємо за фахову доповідь нашому гостю та сподіваємося на подальшу співпрацю.