Відбулося відкрите заняття з участю керівника регіонального прес-офісу Приват Банку Жильцова Олександра Анатолійовича!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/31961579_778985875631647_6599733672876703744_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/31961579_778985875631647_6599733672876703744_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/31961424_778985965631638_2112639652069376000_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/05/32072823_778985995631635_1087737391545843712_n.jpg)
У рамках реалізації проекту юридичного факультету ТНЕУ з покращення навчального процесу через залучення висококваліфікованих фахівців сьогодні відбулося відкрите лекційне заняття з дисципліни «Фінансова безпека» (керівник — к.е.н., доцент Баранецька Ольга Вікторівна), під час якого студенти 4 курсу факультету фінансів і викладачі кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань мали можливість почути цікаву інформацію щодо забезпечення банківської безпеки від керівника регіонального прес-офісу Приват Банку Жильцова Олександра Анатолійовича, а також отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання. Дякуємо за фахову доповідь нашому гостю та сподіваємося на подальшу співпрацю.