Відбулася зустріч студентів та викладачів юридичного факультету з радником директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, кандидатом юридичних наук, доцентом Григорієм Костянтиновичем Дорожко.
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image1-1.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image1-1.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image1-2.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image1-3.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image1.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image2-1.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image2-2.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image2.jpeg)
13 грудня в рамках тижня права, за ініціативи кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань, відбулася зустріч студентів та викладачів юридичного факультету з радником директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, кандидатом юридичних наук, доцентом та дуже цікавою і харизматичною особистістю Григорієм Костянтиновичем Дорожко.
Відкрита лекція на тему: «Інтелектуальна власність крізь призму евристики» була надзвичайно цікавою, так як об’єднала окремі аспекти активізації творчого мислення з питаннями правового захисту інтелектуальної власності. Роздуми щодо визначення мети, необхідності правильної постановки проблеми, пошуку різноманітних шляхів її вирішення не залишили байдужими ні студентів, ні викладачів.