Відбулася відкрита лекція з дисципліни «Податкове право»

27 квітня 2018 р., відбулася відкрита лекція з дисципліни «Податкове право» під керівництвом к.е.н., доц. Олійничук О.І. для студентів-правознавців третього курсу юридичного факультету ТНЕУ за участю фахівця з багаторічним досвідом роботи у сфері протидії податковим злочинам — начальника слідчого управління фінансовихрозслідувань ГУ ДФС України в Тернопільській області БУЦЯ Олега Омеляновича.

Усі присутні мали можливість почути доповідь спеціаліста щодо ефективності роботи даного правоохоронного органу, її практичніта проблематичні аспекти, а також поставити запитання, які виникли в ході розмови. Колектив кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань, а також студенти висловлюють щиру вдячність БУЦЮ Олегу Омеляновичу за участь у навчальному процесі та сподівання на подальшу плідну співпрацю у напрямі якісної підготовки майбутніх фахівців!