Відбулася посвята першокурсників спеціальності ПДЕБ!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/41747585_882607355269498_7462237782509879296_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/41747585_882607355269498_7462237782509879296_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/41814277_882607941936106_4719961538369159168_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/41769908_882607068602860_4835452517468864512_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/41772069_882607021936198_7550192034057814016_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/41797690_882607855269448_8776754485281161216_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/41843922_882606901936210_3117616330946117632_n.jpg)
14 вересня 2018 р. на юридичному факультеті ТНЕУ вібдулася посвята студентів-першокурсників групи ПДЕБ-11 (куратор — к.е.н., доцент Т.О. СЛІПЧЕНКО). За доброю традицією юридичного факультету дійство було надзвичайно цікавим, нестандартним і смачним . Наші першачки змогли продемонструвати свою ерудицію, командний дух і креативність. Колектив кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань щиро вітає групу ПДЕБ-11 у дружній університетській родині! Нехай студентські роки будуть яскравими, веселими та корисними, а щоденна дорога до знань стане початком великого шляху до успіху, хорошої роботи та кар’єрного зростання!