Відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»

5-6 квітня 2019 року на базі Юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід». Юридичний факультет вітав 11 делегацій з різних країн світу, де академічна спільнота разом із зарубіжними колегами мала нагоду поспілкуватися під час дискусійних платформ та майстер-класів. Колективом кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань було організовано та проведено дискусійну платформу на тему: «Культура формування академічної доброчесності: правові засади, пріоритети дотримання та поширення у науковому середовищі». На панельних платформах обговорювався ряд важливих дискусійних питань щодо імплементації академічної доброчесності у наукове середовище, особливостей національної практики та реєстрації авторського права в Україні, самозахисту авторських прав в інтернет-середовищі, проблем плагіату та самоплагіату у наукових роботах, інтерактивних технологій викладання у сучасному освітньому просторі. Колектив кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань висловлює щиру подяку всім учасникам круглого столу за жваві дискусії й інтерес до заходу, а доповідачам – за цікаві й змістовні доповіді.