Участь у VIII Міжнародній конференції “Advanced Computer Information Technologies”, ACIT’2018 (Республіка Чехія)

Упродовж 1-3 червня 2018 року, в університеті Південної Богемії у м. Чеське Будейовіце (Республіка Чехія) відбулася VIII Міжнародна конференція “Advanced Computer Information Technologies”, ACIT’2018. Участь у конференції взяли викладачі юридичного факультету ТНЕУ, а також доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Фаріон А.І. Співорганізаторами заходу виступили: Тернопільський національний економічний університет (Україна), Південночеський Університет (Чеська Республіка) та Технологічний університет м. Деггендорф (Німеччина). Участь у конференції взяли більше 100 осіб з України, Чехії, Німеччини, Австрії, Польщі, Індії, Ірану, Лівану, Лівії, Південної Кореї, Китаю. Відзначимо, що найчисельнішим було представництво з України. Робота конференції відбувалася в межах восьми секцій: Mathematical models of objects and processes; Computer network technologies; Specialized computer systems; Artificial intelligence systems; Software engineering; Computer and network security; Information and analytical support of economic activity; Internet of Things; IT Law: implementation problems and development prospects. Урамках наукового заходу також було проведено два семінари: “Computer Science and Information Technologies”, що відбувався у режимі Skype-зв’язку та “Smart Grid Pitch Session”. Всього було представлено чотири доповіді на пленарному засіданні, сорок шість доповідей в межах секційних засідань, дванадцять стендових та вісім виступів через Skype. Робоча мова конференції – англійська. Щорічна конференція молодих вчених та студентів “Advanced Computer Information Technologies” цьогоріч набула статусу міжнародної, що відкриває можливості для співпраці між університетами, налагодженні наукових контактів та розробці спільних проектів.