Участь у роботі ХІ Міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»

Упродовж 15-17 вересня 2021 року викладачі кафедри безпеки та правоохоронної діяльності юридичного факультету ЗУНУ Надія Москалюк, Олександра Олійничук, Ольга Карапетян, Людмила Будник, Антоніна Фаріон-Мельник, Тетяна Сліпченко взяли участь у роботі ХІ Міжнародної конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» АСІТ’2021 (11th International Conference on ADVANCED COMPUTER INFORMATION TECHNOLOGIES) та представляли наукові результати своїх досліджень на тему кібербезпеки. Організаторами виступили Західноукраїнський національний університет (Україна), Даггендорфський технологічний інститут (Німеччина), Університет Південної Богемії (Чеська Республіка). Науковий захід відбувався в онлайн-форматі на базі Даггендорфського технологічного інституту (Німеччина).
Однією з головних стратегічних цілей IDAACS – просування тісного наукового співробітництва між дослідницькими групами і вченими з країн Західної та Східної Європи.