Участь у Міжнародній конференції “Глобальна і регіональна безпека в умовах гібридних війн”

23 лютого 2018 року на базі Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбулася Міжнародна конференція “Глобальна і регіональна безпека в умовах гібридних війн”, яка присвячена обговоренню суті, сфери та характеристик гібридної війни, особливостей гібридних війн минулого і сучасності, ролі та діяльності НАТО в контексті гібридних загроз, стану і перспектив співпраці України і НАТО в умовах російської агресії. Організаторами даного заходу виступили: Центр інформації та документації НАТО – Представництво НАТО в Україні; Посольство Литовської Республіки в Україні; Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України; Тернопільський національний економічний університет (юридичний факультет); Громадська організація “Центр політичного моніторингу” та інші. В цілому, міжнародна конференція включала чотири сесії. Другу сесію розпочала спікер – доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань, доцент, кандидат економічних наук, член-кореспондент Академії економічних наук України ВІВЧАР Оксана Іванівна з доповіддю на тему: “Кіберзлочинність як новітній виклик економічній безпеці підприємств: соціогуманітарні контексти”, що є надзвичайно важливою проблематикою країни в умовах інформаційної війни. Юридичний факультет ТНЕУ щиро вдячний за запрошення та сподівається на подальшу плідну співпрацю з організаторами даного заходу.