Участь у конференції «Фінансові розслідування: імплементація європейського досвіду в Україні»

Доценти кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань ТНЕУ на чолі з в.о. завідувача, к.ю.н., доцентом Москалюк Н. Б. взяли безпосередню участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції: «Фінансові розслідування: імплементація європейського досвіду в Україні», яка відбулася 19 травня на базі Університету Державної фіскальної служби України. Учасники конференції зібрались, аби обговорити концепцію підготовки фахівців у сфері фінансових розслідувань. Така структура у майбутньому має замінити Податкову поліцію та займатиметься боротьбою з економічною злочинністю. Серед високоповажних гостей були: Мирослав Продан – в.о. Голови Державної фіскальної служби України; Павло Пашко – ректор Університету ДФС України, доктор економічних наук, професор; Володимир Мацюк – перший заступник начальника Головного оперативного управління ДФС України; старші офіцери Академії Фінансової Гвардії Італії: Джузеппе Лопез, Мікелє Кучіт; Василь Чмелюк – начальник факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції, к.ю.н.; Віктор Білоус – доктор юридичних наук, професор, професор кафедри фінансового права ННІ права Університету ДФС України; Філ Дейвіс – офіцер зв’язку Податкової та митної служби Її Величності при Посольстві Великої Британії в Україні; Юрій Крутий – спеціальний агент Управління міжнародних операцій, Департамент спеціальних розслідувань Служби внутрішніх доходів США; Джованні Д’Алашіо – офіцер зв’язку правоохоронних органів Італії при Посольстві Італійської Республіки в Україні; Мераб Гамкрелідзе – заступник директора Слідчого департаменту Слідчої служби Міністерства фінансів Грузії; Тенгіз Саржвеладзе – начальник управління Аджарія-Гурія Слідчої Служби Міністерства фінансів Грузії; Володимир Шпачук – заступник начальника першого управління, Департамент фінансових розслідувань Комітету державного контролю Республіки Білорусь; Михайло Литвин – начальник відділу процесуального контролю організаційно-інспекторського управління Департаменту фінансових розслідувань Комітету державного контролю Республіки Білорусь та інші.
В цілому, науково-практична конференція пройшла динамічно, в робочій атмосфері. Представники кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань мали змогу поспілкуватись із колегами щодо питань якісної підготовки майбутніх фахівців із фінансових розслідувань. Учасники конференції щиро вдячні організаторам науково-практичного заходу за запрошення та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.