Участь Олійничук О.І. та Фаріон А.І. у Міжнародній науковій конференції "Актуальні питання управління відходами", яка відбулася 9-10 травня 2019 р. в Університеті Сілезії, м. Катовіце, Польща
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60408732_1021333448063554_4873932207510519808_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60408732_1021333448063554_4873932207510519808_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60351635_1021333901396842_1337611648159973376_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60250180_1021333601396872_9051732512207798272_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60333864_1021333678063531_3248876024775049216_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60335739_1021333514730214_7173963906929393664_n.jpg)
Кандидати економічних наук, доценти кафедри економічної безпеки та фінансової безпеки ТНЕУ Олійничук О.І. та Фаріон А.І. взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Актуальні питання управління відходами», яка відбулася 9-10 травня 2019 р. в Університеті Сілезії, м. Катовіце, Польща. Представниці ТНЕУ мали можливість презентувати свої доповіді в рамках тематики конференції, поспілкуватися з іноземними колегами, а також окреслити перспективи співпраці між освітніми закладами.