Участь науковців кафедри ЕБФР у ІІ Міжнародному форумі «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення»

6 червня 2019 року за запрошенням керівництва Національного університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) представниці кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Тернопільського національного економічного університету – к.е.н., доцент БАРАНЕЦЬКА Ольга Вікторівна та к.е.н, доцент ОЛІЙНИЧУК Олександра Іванівна взяли участь у ІІ Міжнародному форумі «Фінансова та митна безпека України: інформаційно-аналітичне, нормативне та інституційне забезпечення». Захід організував Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції НУДФСУ з метою обміну науковими розробками і практичним досвідом реформування сфер митної та фінансової безпеки держави. Учасниками форуму було обговорено ряд ключових і важливих тем, поділених на панельні дискусії, зокрема: «Нормативне, інституційне, кадрове забезпечення фінансової та митної безпеки України в умовах інституційних змін», «Світовий досвід та міжнародне співробітництво у захисті фінансових та митних інтересів держави» та «Інструменти протидії загрозам фінансовій та митній безпеці України».
Колектив кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Тернопільського національного економічного університету висловлює щиру вдячність керівництву Національного університету державної фіскальної служби України за запрошення на фаховий захід і сподівається на подальше продовження плідної співпраці.