Участь начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області БУЦЯ Олега Омеляновича роботі у круглого столу на тему: «Фінансові розслідування у контексті зміцнення фіскальної безпеки держави»
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/03/28378730_749688351894733_3264816559119657399_n.jpg)
Колектив кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань юридичного факультету ТНЕУ висловлює щиру вдячність начальнику слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області БУЦЮ Олегу Омеляновичу за участь у круглому столі на тему: «Фінансові розслідування у контексті зміцнення фіскальної безпеки держави» та актуальну й фахову доповідь «Розслідування кримінальних проваджень слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС У Тернопільській області», який відбувся 2 березня 2018 року, і сподівається на подальшу плідну співпрацю!