Участь Москалюк Надії Богданівни в навчальному семінарі з питань створення в Україні мережі Центрів підтримки технологій та інновацій
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/31230630_773137296216505_1365893113736857503_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/31230630_773137296216505_1365893113736857503_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/31189960_773137202883181_492210600548467791_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/31189628_773137129549855_8708921335241469830_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/31239393_773137232883178_1922305704691564779_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/04/31218582_773137266216508_7848239732310964645_n.jpg)
Саме в даний час керівник кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань МОСКАЛЮК Надія Богданівна як єдиний делегат від Тернопільського національного економічного університету бере участь у навчальному семінарі з питань створення в Україні мережі Центрів підтримки технологій та інновацій, що проводиться у м. Києві Міністерством економічного розвитку і торгівлі спільно із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ).