Участь Фаріон А. І. у роботі Міжнародної наукової конференції “Modernization, Westernization, and Democratization of Public Financial Management”

6-8 червня 2018 року доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань прийняла участь у роботі Міжнародної наукової конференції “Modernization, Westernization, and Democratization of Public Financial Management”, яка відбулася у стінах Червоного корпусу та на Економічному факультеті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Організаторами заходу вистули Бізнес школа Норд Університету (Nord University Business School), Київський національний університет імені Тараса Шевченка та співорганізаторами – Економічний Факультет КНУ ім. Тараса Шевченка і @The International Foundation for Social Adaptation. Під час роботи конференції, на секційному засіданні доцентом була презентована доповідь «Accountants Certification in Ukraine according to the international requirements.