Участь Центру міжнародної безпеки та співробітництва ТНЕУ Львівському безпековому форумі 2019: «Росія в Європі: старі помилки чи нові виклики?»


31 жовтня 2019 року керівник Центру міжнародної безпеки та співробітництва ТНЕУ, д.е.н., проф. Вівчар О. І. та консультант з інформаційно-аналітичних та правових питань ЦМБС, к.ю.н., доц. Чудик Н. О. відвідали Львівський безпековий форум 2019: «Росія в Європі: старі помилки чи нові виклики?». Даний захід відбувався інформаційно-культурному центрі ім. А. Шептицького Українського католицького університету у Львові.
У форумі взяли участь понад 200 експертів і посадовців з більш, ніж 10 країн світу: США, Великої Британії, Латвії, України, Польщі, Румунії, Фінляндії, Іспанії, Німеччини тощо. Експерти дискутували над тим, як захистити критичну інфраструктуру – інформаційний і кіберпростір, важливі об’єкти життєзабезпечення, економіку та політичну систему від агресивних дій Росії, спрямованих проти України та Заходу. У фокусі дискусій також – формула Штайнмаєра, особливий статус Донбасу, Україна в епіцентрі американського конфлікту, російські виклики для Балто-Чорноморського регіону.