Тренінги щодо запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Проблеми ефективної протидії корупції хвилюють українську наукову спільноту. До найнебезпечніших загроз національній економічній безпеці на першому місці стоїть корупція, а саме через низький рівень правової і політичної культури в Україні.
Корупція має загальнонаціональний системний характер і справляє визначальний вплив на українську політику, економіку та інші сфери суспільного життя. В рамках даної проблематики членами кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань ТНЕУ — завідувачем кафедри, к.ю.н., доцентом Москалюк Н.Б., к.е.н, доцентом Колесніковим А.П., к.е.н, доцентом Фаріон-Мельник А.І., к.е.н, доцентом Ніпіаліді О.Ю., к.е.н, доцентом Ронською О. Г. були проведені тренінги щодо запобігання корупції для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з метою підвищення кваліфікації, які відбувалися в рамках функціонування Навчально-наукового інституту публічного управління ТНЕУ.