Тренінг « Використання поліграфа в розслідуванні та розкритті кримінальних правопорушень»

«Детектор брехні» чи « детектор правди» ? Як правильно ? А виявляється — « детектор нещирості» . Про це і багато іншого ( особливо методики підготовки питання для перевірки), сьогодні (17.11.2021) мали можливість почути від представника Всеукраіньскої асоціації поліграфологів в Тернопільській області @Костюка Андрія Євгеновича.
Тема заходу інтегрована у формат практичного тренінгу « Використання поліграфа в розслідуванні та розкритті кримінальних правопорушень» . Дякую колегам — Олександра Олійничук і Юридичний супровід Тетяни Сліпченко за слушні запитання і участь ! Студенти Юридичний Факультет ЗУНУ спеціальності «Правоохоронна діяльність» (Економічна безпека та фінансові розслідування ), Кафедра безпеки та правоохоронної діяльності ЗУНУ дякую за активність ! Далі буде , а зараз відгуки , про наш скромний, але цікавий захід .
Студентка гр. ПДЕБ — 31 , Слив‘юк Дарина:
«Сьогодні під час тренінгу я мала дуже хорошу можливість послухати та задати питання поліграфологу. Хочу зазначити, що це був досить цікавий тренінг, на якому я та всі присутні змогли отримати масу емоцій та унікальний досвід роботи з поліграфом. А головне, ми змогли поспілкуватися безпосереднього з самим фахівцем-поліграфологом.
До того ж, було розказано про процедуру проведення психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа. Також нам було розказано, як потрібно задавати запитання особі , яка проходить поліграф та в якій послідовності . Як правильно розтлумачувати показники та поведінку особи.
Думаю, в майбутньому данний досвід нам обов’язково знадобиться».
Віктор Зварич, студент гр. ПДЕБ -41:
«Сьогоднішній захід для мене був дуде цінним, було цікаво послухати практика, який любить те, чим займається.
Мені цікаві психологічні моменти та нюанси. Цікаво як поліграфолог займається постановкою питань, як комунікує з особою.
Завжди цікаво побачити «кухню з середини». Сьогодні ми тільки почули, але це теж добре
Жаль так і не знайшов відповідь на питання: «Як обманути поліграф»?
Володимир Гладьо, студент гр.ПДЕБ -41:
«Дякую за тренінг! Отримана інформація була цікавою і корисною. Це не перша моя зустріч з поліграфологом, але кожного разу дізнаюся щось нове і цікаве. Дякую Андрію Костюку за відповіді на наші питання!
А також, Ользі Михайлівній за постійне залучення, нас студентів, до різного роду іноваційних методик навчання!».