Тренінг на тему «Правові основи та засади діяльності органів пробаціі Украіни»

За ініціативи координаторів з випускниками та кафедри безпеки та правоохоронної діяльності @kafedra_bezpeky_zunu @uf.zunu @zunu_official відбувся тренінг на тему «Правові основи та засади діяльності органів пробаціі Украіни».

В рамках проведення тренінгу зі спеціальності студенти спеціальності «Правоохоронна діяльність» мали можливість поспілкуватися із представниками центру пробації в Тернопільській області, зокрема із випускницею нашого юридичного факультету Довгополою Марʼяною Мирославівною. Під час заходу Марʼяна Мирославівна розповіла про особливості роботи органів пробації, їх основні завдання та повноваження.
Дякуємо центру пробації за цікаве заняття, а особливо нашим випускникам, які не забувають свою Alma mater, та допомагають майбутнім правоохоронцям у здобутті нових знань та практичних навичок!