Студенти спеціальності Правоохоронна діяльність разом з викладачем кафедри БПД Юлією Муравською відвідали @державну установу «Збаразька виправна колонія (№ 63)»
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/336918314_1287950878467817_5510021681241497933_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/336918314_1287950878467817_5510021681241497933_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/330310154_1057691245393721_6893852566433847446_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/337855037_556344203264353_673306093853358661_n.jpg)
Студенти спеціальності Правоохоронна діяльність разом з викладачем кафедри БПД Юлією Муравською відвідали @державну установу «Збаразька виправна колонія (№ 63)». Під час зустрічі студенти ознайомилися з діяльністю виправної колонії (основний вид діяльності — пошиття швейних виробів), умовами перебування засуджених, мали змогу оцінити роль людського фактора у діяльності закладів позбавлення волі.
Особлива подяка керівнику ВК 63 Макару Андрію Васильовичу за цікавий діалог та екскурсію.