Студентам юридичного факультету ТНЕУ провели практичне заняття в ГУ ДФС Тернопільщини
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42285018_1160968734051695_6036571363387375616_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42285018_1160968734051695_6036571363387375616_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42197948_1160969064051662_7065336242619023360_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42250772_1160968990718336_4883095344142876672_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42283799_1160968934051675_5435606946486943744_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42279560_1160969710718264_7618947966476222464_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42292303_1160970944051474_8868177202093490176_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/09/42306195_1160969990718236_5948592931173564416_n.jpg)
Тренінг щодо використання аналітичних систем ДФС в Україні відбувся сьогодні в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області для студентів освітньо-професійних програм «Економічна безпека та фінансові розслідування» і «Правоохоронна діяльність» в межах викладання дисципліни «Інформаційно-аналітичні технології». Третьокурсники та п’ятикурсники юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету мали можливість вперше переступити поріг обласного фіскального відомства та почути з уст працівників установи тонкощі використання аналітичних систем в повсякденній роботі.
Зокрема, начальник відділу аналітики податкових ризиків управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем Валерій Горошко розповів про роботу податкового блоку, систему блокування ризиків.
Захищеність від кібератак баз даних ДФС та електронні сервіси для платників проаналізував заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування баз даних та супроводження інформаційних систем управління інформаційних технологій Василь Тиш, який показав, як працює Електронний кабінет платника.
Із ще одним сервісом для платників — сервісом «Пульс» Державної фіскальної служби України ознайомила присутніх старший державний інспектор управління обслуговування платників, к.е.н. Катерина Соколова, яка розповіла, що за телефоном 0800-501-007 (напрямок «4») є можливість цілодобово повідомляти щодо неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів.
На завершення студенти побували в Музеї податкової служби, де змогли побачити цікаві експонати та дізнатися з уст завідувача сектору комунікацій Наталії Сороки про історію створення податкової служби на Тернопіллі, а також поспілкувалися з першим заступником начальника Головного управління ДФС області Віталієм Думою і начальником оперативного управління ГУ ДФС Віктором Яцишином.