Старувала Школа підготовки до ЗНО 2021-2022 для абітурієнтів ЮФ

2 жовтня 2021 року на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету старувала Школа підготовки до ЗНО 2021-2022 для абітурієнтів ЮФ.
Координатор даного проєкту – к.е.н., доцент кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Олександра Іванівна Олійничук разом із волонтерами – випускницями Школи підготовки до ЗНО 2018-2019, 2019-2020, студентками спеціальності «Право» Іриною Савкою, Іриною Кокітко та Каріною Романів ознайомили учасників Школи підготовки до ЗНО 2021-2022 з особливостями навчального процесу в університеті, навчально-науковою та матеріально-технічною базою юридичного факультету ЗУНУ. У ході екскурсії гості відвідали:
криміналістичну лабораторію;
тир і спортзал;
зал судових засідань;
навчальну аудиторію імені професора Ф. Цолля;
предметно-орієнтований кінозал ЮФ ЗУНУ;
хол слави ЮФ ЗУНУ;
актову залу;
dream-lab художника Кирила Богданюка (випускника юридичного факультету).
Після презентації навчальних, наукових, технічних і творчих можливостей ЮФ, досягнень студентів і професорсько-викладацького складу факультету слухачі Школи поринули у захоплюючий світ історії України під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри теорії та історії держави і права ЮФ ЗУНУ Василя Зіновійовича Ухача.
Реалізація даного дозволяє абітурієнтам ЮФ якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, української мови/літератури, англійської мови та математики і, таким чином, втілити мрію в реальність – стати студентом юридичного факультету Західноукраїнського національного університету!