Спортивна дипломатія та чергові перемоги наших студентів!
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/zobrazhennya_viber_2022-10-16_17-21-03-400.jpg)
Спортивна дипломатія та чергові перемоги наших студентів!
Знаковою подією присвяченою Дню захисників та захисниць Вітчизни стала перемога студента кафедри безпеки та правоохоронної діяльності. Володимир Куліковський у запеклій боротьбі здобув перемогу та нагороджений Дипломом за III місце в Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок віком до 22 років, який відбувся в м. Рівне 10-16 жовтня.