Профорієнтаційний прорив ЮФ ТНЕУ
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60313605_1021341231396109_1592991185264181248_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60313605_1021341231396109_1592991185264181248_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60385578_1021341411396091_5881967628951486464_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60388333_1021342208062678_7332017569550827520_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60554686_1021340778062821_6051221333625274368_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60638489_1021340871396145_3099755425977860096_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/60869436_1021341791396053_1658509373766369280_n.jpg)
15 травня 2019 р. юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету щиро вітав вихованців Державного навчального закладу «Тернопільський професійний коледж з військовою та фізичною підготовкою» (м. Збараж, Тернопільська область). Під час зустрічі курсанти мали можливість ознайомитися із навчальним процесом у закладі вищої освіти, відвідати спеціалізовані аудиторії (зал судових засідань, криміналістичну лабораторію), поспілкуватися з деканом Сергієм Володимировичем БАНАХОМ, завідувачами та викладачами кафедр, і зокрема керівником кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Надією Богданівною МОСКАЛЮК, взяти учать у тренінгу від Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, отримати фаховий майстер-клас «Перевірка на детекторі брехні», перевірити свою майстерність у тирі, а також ознайомитися із здобутками студентів юридичного факультету ТНЕУ. Даний профорієнтаційний захід сприяє налагодженню тісної співпраці між навчальними закладами на шляху якісної підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців у галузі права та правоохоронної діяльності.