Презентація та обговорення фільму "Газова революція чи Сланцевий цугцванг?"
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/film.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/film.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/10/film1.jpg)
Викладачі та студенти кафедри ФЕБІВ щиро вдячні за надану можливість бути присутніми на прем’єрі документального фільму Ігоря Чайки «Газова революція чи Сланцевий цугцванг?», що відбулася 9 жовтня 2015 року в актовому залі ТНЕУ
Глядачі мали унікальну нагоду не лише побачити ексклюзивні кадри, відзняті в Україні та США, пов’язані з видобутком сланцевого газу, але й особисто поставити свої запитання режисерові фільму, ознайомитися з перспективами розвитку даної сфери в Україні.