Оксфордські дебати на тему: «УКРАЇНА ТА НАТО: БЕЗПЕКА – ЦЕ ДОВІРА»

23 жовтня 2019 року в рамках діяльності Центру міжнародної безпеки та співробітництва відбулися Оксфордські дебати на тему: «УКРАЇНА ТА НАТО: БЕЗПЕКА – ЦЕ ДОВІРА».
Захід організований за участю керівника Центру міжнародної безпеки та співробітництва ТНЕУ, д.е.н., професора Вівчар О. І.; консультанта з інформаційно-аналітичних та правових питань ЦМБС, к.ю.н., доцента Чудик Н. О.; консультанта з питань міжнародного співробітництва, к. н. держ. упр., доцента Дракохруст Т. В.
Мета проведення заходу – забезпечити інформування молоді про переваги та недоліки, загрози та виклики вступу України в НАТО, перспективи співпраці.
Студентська спільнота була поділена на дві команди «Прийшов, побачив, переміг» та «Навчені перемагати». Оцінювали наведені аргументи обох команд, вели жваву дискусію та підвели підсумки незалежні експерти-практики з даної проблематики, а саме: Голодюк В. Я. – заступник керівника 44 артерилійської бригади з морально-фізичного забезпечення, підполковник; Колодій Є. О. – спеціаліст Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА; Крупа Л. Л. – заступник голови Тернопільської облради; Пастух Т. Т. – український політик та громадський діяч; Сироїд О. І. – український громадський діяч та політик; Фліссак А. А. – колишній Перший секретар посольства України в Німеччині, к.е.н., доцент, заслужений економіст України.
Слід відзначити, що тематичний захід надав можливість навчитися студентській аудиторії ораторському мистецтву, удосконалити soft skills та вміння позиціонувати себе в командній роботі. Неможливо залишити поза увагою те, що Оксфордські дебати були проведені на високому рівні.