круглий стіл “Боротьба з корупцією як інструмент зміцнення фінансово-економічної безпеки України”

Кафедрою фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності Тернопільського національного економічного університету 10 листопада 2015 року о 10.00 год. буде проведено круглий стіл на тему “Боротьба з корупцією як інструмент зміцнення фінансово-економічної безпеки України”,  у ході якого планується обговорити наступні питання:

• теоретичні основи й історичні витоки явища корупції;
  • статистична оцінка обсягів корупції в Україні;
  • аналіз тенденцій поширення корупції на макрорівні;
  • міжнародний досвід протидії корупції та можливості його використання в Україні;
  • Національне антикорупційне бюро України та його роль у знешкодженні та запобіганні корупції;
  • стратегічні напрями протидії корупції в контексті зміцнення фінансово-економічної безпеки.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі даного науково-практичного заходу.

Місце проведення: І корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11, к. 1303 (зал засідань ректорату).