Колектив кафедри ФЕБІВ дякує за натхненну та плідну працю Вовні Ігореві Михайловичу
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/06/Vovna-Igor-Mikhaylovich.jpeg)
Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності щиро дякує Вовні Ігореві Михайловичу за натхненну, віддану, щиру та професійну працю, якою заслужив великий авторитет і повагу серед колективу усього Університету. Він є одним із фундаторів кафедри, її ідейним наставником і зразком людяності та професіоналізму.
Шановний Ігоре Михайловичу! Ми завжди раді бачити Вас у стінах рідної кафедри!