Доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань юридичного факультету Фаріон Антоніна Іванівна пройшла наукове стажування у Ягеллонському університеті( м. Краків). Програма стажування передбачала участь у практичних тренінгах, семінарах із конституційного права, цивільного права та із права інтелектуальної власності. Заняття проводилися викладачами факультету права та адміністрації Ягеллонського університету, які за сумісництвом є візитор- професорами Школи Польського та Європейського права Тернопільського національного економічного університету та практикуючими юристами. Міжнародне стажування- чудова можливість підвищити свій фаховий рівень викладання дисциплін на основі європейського досвіду.