Доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань юридичного факультету Фаріон Антоніна Іванівна пройшла наукове стажування у Ягеллонському університеті
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/36780836_1729693277122635_4095319757039861760_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/36780836_1729693277122635_4095319757039861760_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/36846137_1729694020455894_725190998702948352_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2018/07/36894715_1729693767122586_7955164788160462848_n.jpg)
Доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань юридичного факультету Фаріон Антоніна Іванівна пройшла наукове стажування у Ягеллонському університеті( м. Краків). Програма стажування передбачала участь у практичних тренінгах, семінарах із конституційного права, цивільного права та із права інтелектуальної власності. Заняття проводилися викладачами факультету права та адміністрації Ягеллонського університету, які за сумісництвом є візитор- професорами Школи Польського та Європейського права Тернопільського національного економічного університету та практикуючими юристами. Міжнародне стажування- чудова можливість підвищити свій фаховий рівень викладання дисциплін на основі європейського досвіду.