Доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань Фаріон Антоніна Іванівна прийняла участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа»

Впродовж 8 жовтня по 2 листопада 2018 року к.е.н., доцент кафедри економічної  безпеки та фінансових розслідувань  Фаріон Антоніна Іванівна прийняла участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа».

Захід було організовано за участю факультету «Вільних мистецтв і наук» («Artes Liberales») Варшавського університету, фонду «Інститут «Artes Liberales» (Варшава, Польща) у співпраці зі Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики».

Участь у програмі передбачала інтенсивні тренінгові навчання із впровадження сучасних комунікаційних технологій в практику української вищої школи, індивідуальних консультацій з представниками академічного менеджменту, органів державного управління та фондів  на базі двох провідних ЗВО Польщі: Варшавського університету та Ягелонського університету в Кракові, підготовку та презентацію мікропроектів перед експертною групою, до складу якої увійшли генеральний директор Директорату вищої освіти Олег Шаров, декан факультету «Artes Liberales» Варшавського університету Роберт Сухарський та керівник проекту Тарас Фініков.