Cтартувала традиційна "Школа підготовки до ЗНО"
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/71741793_1110837922446439_8333439273931898880_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/71741793_1110837922446439_8333439273931898880_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/70980120_1110837412446490_5265820751767797760_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/71351789_1110837855779779_8650128734747099136_n.jpg)
21 вересня вчергове стартувала «Школа підготовки до ЗНО» (координатор — к.е.н., доцент кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань Олійничук О.І.), учасниками якої є абітурієнти юридичного факультету ТНЕУ. На безкоштовній основі слухачі мають можливість здобувати нові та закріплювати вже набуті знання з дисциплін «Історія України» (викладач — к.іст.н., доцент кафедри теорії та історії держави і права ТНЕУ Ухач В.З.), «Українська мова/література» (викладач — к.філол.н., доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ Яблонська Н.М.), «Англійська мова» (викладач — к.філол.н., доцент кафедри іноземних мов ТНЕУ Собецька Н.В.), «Математика» (викладач — к.фіз.-мат.н., доцент кафедри прикладної математики ТНЕУ Алілуйко А.М.) для того, щоби реалізувати свої мрії — успішно пройти ЗНО та стати студентом ЮФ ТНЕУ!