БРЕЙН-РИНГ «ЦІКАВИЙ СВІТ ПРАВОЗНАВСТВА»

Сьомого грудня 2015 року в приміщенні юридичного факультету ТНЕУ відбувся науково-розважальний захід брейн-ринг «Цікавий світ правознавства», організований за розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації та з ініціативи адміністрації ЮФ ТНЕУ.

У грі взяли участь учні 13 шкіл м. Тернополя, а також Заліщицька державна гімназія. На захід також завітали поважні гості, зокрема заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюра, а також начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Е.С. Кольцов.

Усі учасники фінального туру отримали заохочувальні призи, однак переможцем брейн-рингу «Цікавий світ правознавства» членами журі визнано команду ЗОШ №5 м. Тернополя, представники якої отримали перехідний кубок «Ректора ТНЕУ». Друге місце в інтелектуальному змаганні виборола ЗОШ №24 м. Тернополя, а третє – Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка. У номінації «Найкреативніший підхід до вирішення завдань» відзначено команду ЗОШ №2 м. Тернополя, у номінації «Найцікавіше представлення команди» – ЗОШ №28 м. Тернополя, а у номінації «Найактивніша команда» – ЗОШ №3 м. Тернополя.

До організації події активно долучилися викладачі та студенти кафедри фінансово-економічної безпеки та інтелектуальної власності.

Захід відбувся у дружній атмосфері та з домовленістю зустрітися у наступному році на брейн-ринзі «Цікавий світ правознавства – 2016».