БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ – 2019: ТЕНДЕНЦІЇ, ПОКАЗОВІ КЕЙСИ, ГОТОВІ РІШЕННЯ

БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ – 2019:
ТЕНДЕНЦІЇ, ПОКАЗОВІ КЕЙСИ,
ГОТОВІ РІШЕННЯ.

14 травня у м. Київ к.е.н, доцент кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань юридичного факультету ТНЕУ Карапетян Ольга Михайлівна взяла участь у практично-орієнтованому тренінгу, який охоплював спектр питань щодо формування та особливостей ведення бізнесу в умовах невизначеності, рейдерських активностей, аналізу поточної ситуації на прикладі реальних кейсів, імплементації фінансового моніторингу в роботу правоохоронних органів і наслідків для бізнесу. Окрім цього в рамках даного заходу було проведено бізнес-прогнози на 2019: які галузі піддаються кримінальному переслідуванню в 2019 р., та як вибори вплинуть на бізнес?
Щира подяка за організацію даного проекту адвокатському об’єднанню Juscutum та компанії «ЛІГА:ЗАКОН»